Logo

Zahradní chatky - Nabízíme široký sortiment zahradních chatek a altánků značky Universo

Zahradní chatky a domky > Výroba a prodej

Výroba a prodej

Zahradní domky BEAR COUNTY jsou kvalitní domky z holandské produkce společnosti UNIVERSO. Výroba je plně automatizovaná a podléhá přísným kontrolním mechanismům. Pečlivý výběr dřevěného materiálu, moderní výroba a kryté výrobní i skladové prostory dávají záruku prvotřídní kvality zahradních domků a chatek, které najdou uplatnění na každé zahradě.

Holandská výroba zásobuje svými výrobky velkou část  západní Evropy. Zahradní domky Bear county kupují zákazníci nejen v Nizozemí, ale i v Belgii, Francii, Itálii a Německu. Skladové zásoby společnosti Universo obsahují stovky kusů domků, připravených v dostatečném množství na okamžitý export ke svým obchodním zástupcům v jednotlivých partnerských zemích.

V České republice nabízí značku Bear county firma VLADEKO spol.s r.o., která na českém trhu působí už od roku 1996. Ve svém výstavním areálu nabízí k fyzické prohlídce řadu vzorových domků od nejmenších až po největší. Výstavka je průběžně obměňována, tak, aby zachytila výrobní trendy holandského výrobce. Ten pravidelně dohlíží na jejich presentaci a odbornou způsobilost nejenom prodejců, ale i montérů, kteří provádí instalaci zahradních domků přímo u zákazníků.

Zahradní domky Bear county mají oproti svým konkurentům řadu výhod. Mezi nejvýraznější patří:

* Široký výběr -  Více jak 50 typů domků v různých velikostech i tvarech

* Space plus - Patentované robustní rohové spojení stěnovnic domku zajistí až 15% nárůst užitné plochy domku, oproti sklasickému srubovému spoji.

* Dřevo s PEFC certifikátem - Domky jsou vyráběny ze dřeva pocházejícího z trvale udržovaných skandinávských lesů. Péče o ně přináší užitek nejn pro současnost, ale myslí i na jejich trvalou obnovu pro budoucí generace.

* Technická zdokonalení pro stabilitu chatek ( zavětrovací kování,  nízký práh pro pohodlnější vstup, větrací mřížky )

* K podlahám impregnovaný rošt

* Doplňkové služby: nátěr ve 3 vsrtvách, montáž odbornými pracovníky, pokládku střešní krytiny, poradenství při přípravě podloží

* doprava dle váhy zásilky kamkoliv v ČR

 

 

 

Zahradní chatky

Aktuality

archiv novinek | rss verze

Zaujalo nás : |Zahradní altány

Copyright © 2007-2024 Vladeko, spol. s r.o. | Webdesign od nete.cz | Mapa stránek